TKDK'den Kaymakam Ulu'ya ziyaret TKDK'den Kaymakam Ulu'ya ziyaret

Toplantıda ilçe teşkilatlarının çalışmaları değerlendirilirken, önümüzdeki döneme ilişkin stratejiler ve hedefler üzerinde görüş alışverişinde bulunuldu. Albayrak, yaptığı konuşmada, partinin hedefleri doğrultusunda çalışmaların sürdürülmesi gerektiğini vurgulayarak, parti teşkilatlarından daha etkin bir şekilde sahada çalışmalarını sürdürmelerini istedi.

Toplantıda ayrıca, parti üyelerinin ve teşkilatların sorunları ve çözüm önerileri de ele alındı. Parti içi iletişimin güçlendirilmesi ve üyeler arası dayanışmanın artırılması için önemli adımların atılması gerektiği vurgulandı. İlçe başkanları da, ilçelerindeki çalışmaları ve sorunları hakkında bilgi vererek, çözüm önerileri sundular.

"Aşk ile koşan yorulmaz"

Albayrak toplantıyla ilgili şu açıklamayı yaptı; "Aşk ile koşan yorulmaz… Odunpazarı İlçe Teşkilât Toplantımızı; İl Koordinatörümüz Yasir Çelik, Odunpazarı İlçe Başkanımız Ümit Sezer, Odunpazarı Belediye Başkan Adayımız Özkan Alp, ilçe yönetimimiz ve belediye meclis üyelerimizin katılımlarıyla gerçekleştirdik."

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi