Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrif ettiği AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’na AK Parti Eskişehir İl Başkanı Gürhan Albayrak'da katıldıç

Toplantıda partililere hitap eden Cumhurbaşkanı Erdoğan; "AK Parti’ye gönül veren tüm vatandaşlarıma selam ve sevgilerimi gönderiyorum. 2024 senesinin bu ilk il başkanları toplantısında sizlerle birlikte olmaktan büyük bir bahtiyarlık duyuyorum” dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, yerel seçimlerde sandığa giderek, demokrasiye katkı sağlayan oyunu kullanan her vatandaşa bir kez daha teşekkür etti. Başkan Büyükkılıç ise toplantıda, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın önemli konulardan bahsettiğini belirterek, “AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’nda Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın hitaplarını dinledik. Toplantımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

AK Parti Eskişehir İl Başkanı Gürhan Albayrak, toplantı sonrası şu açıklamayı yaptı; "Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında gerçekleştirilen Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’na katıldık. Toplantımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum."

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi