DEVA'nın iki merkez ilçe adayı belli oldu DEVA'nın iki merkez ilçe adayı belli oldu

Odunpazarı İlçesi Gültepe Mahallesi Zümrüt Bulvarı’nda Filiz Bayrakçı Karel (47) idaresindeki 26 UC 635 plakalı otomobil, henüz bilinmeyen bir nedenle sürücüsünün direksiyon hâkimiyetini kaybetmesi sonucu karşı şeride geçmiş ve bu yönden gelen kamyonla çarpışmıştı.

Anne ve kızından acı haber geldi

Kazada sürücü Eskişehir Teknik Üniversitesi, Çevre Mühendisliği Bölümü Mühendislik Fakültesi Çevre Mühendisliği Öğretim Üyesi Doç. Dr. Filiz Bayrakçı Karel ve araçta yolcu olarak bulunan kızı 16 yaşındaki Yağmur Karel ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılmıştı. Tedavi altına alınan anne ve kızı tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatlarını kaybetti.

Ardından Eskişehir AK Parti İl Başkanı Gürhan Albayrak taziye mesajı yayımladı. Mesajda; "Eskişehir Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Filiz Bayrakçı Karel ve 16 yaşındaki kızı Yağmur evladımızın, geçirdikleri trafik kazası sonucu vefat ettikleri haberini üzüntü içinde öğrendim. Rabbim rahmet eylesin. Ailesine ve sevenlerine sabırlar diliyorum. Eğitim camiamızın başı sağ olsun." cümlelerine yer verdi.

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi