Es Es, maç sonrası 3 gün izin yapacak Es Es, maç sonrası 3 gün izin yapacak

AK Parti, Türkiye'deki 31 Mart yerel seçimlerine yönelik hazırlıklarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. Parti, kısa süre önce aday listelerini açıkladıktan sonra, şimdi de geniş kapsamlı bir "Yerel Seçim Beyannamesi"ni kamuoyu ile paylaşarak seçim kampanyasını bir adım daha ileriye taşıdı. "Türkiye Yüzyılı Şehirleri İçin Hazırız Kararlıyız" başlığı ile dikkat çeken bu beyanname, toplumun farklı kesimlerine yönelik vaatlerle dolu 8 ayrı bölümden oluşuyor.

Beyanname, "Gerçek Belediyecilik" ana başlığı altında son buluyor. Bu kapsamlı belge, AK Parti'nin sosyal belediyecilik anlayışını yansıtıyor ve aileden kadınlara, gençlerden yaşlılara, engellilere kadar toplumun her kesimine hitap eden çeşitli vaatler içeriyor. Parti, bu beyannameyle yerel yönetimlerdeki hizmet anlayışını daha da geliştirmeyi ve toplumun tüm kesimlerinin ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyor. Özellikle sosyal politikalar, kentsel gelişim, altyapı iyileştirmeleri ve toplumun dezavantajlı gruplarına yönelik destekler bu beyannameyle vurgulanıyor.

"Seçim beyannamemiz ülkemiz ve milletimiz için hayırlı olsun"

AK Parti'nin yerel seçim beyannamesine katılan Eskişehir AK Parti Milletvekili Ayşen Gürcan, "Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın teşrifleri ile gerçekleşen AK Parti Seçim Beyannamesi Tanıtım Toplantısı'na katıldık. Seçim beyannamemiz ülkemiz ve milletimiz için hayırlı olsun. "Türkiye Yüzyılı Şehirleri için Gerçek Belediyecilik" şiarıyla çalışmaya devam ediyoruz." şeklinde konuştu.

Kaynak: Eskişehir.net Haber Merkezi