Yılın ilk ayında en çok satılan otomobil markaları belli oldu: Fiat, Renault... Yılın ilk ayında en çok satılan otomobil markaları belli oldu: Fiat, Renault...

Cumhur İttifakı Tepebaşı Belediye Başkan Adayı Hamid Yüzügüllü törenle ikinci seçim ofisini Batıkent Mahallesinde açtı. Batıkent Mahallesi Seçim irtibat Bürosu açılış töreninde vatandaş eşlik etti. AK Parti Eskişehir Milletvekili Ayşen Gürcan açılışa katılarak heyecana eşlik etti. Gürcan açılışın ardından ''Her SKM ile hemşehrimizle gönül köprüleri kuruyor, mahallelerimizin sorun ve sıkıntılarına yerinde şahit oluyoruz.'' dedi.

''Birlik, beraberlik ve kardeşlik''

Gürcan, ''Birlik, beraberlik ve kardeşlik… İşte AK Parti, işte Cumhur İttifakı. MKYK Üyemiz Ali Demirel, İl Başkanımız Gürhan Albayrak, MHP İl Başkanımız İsmail Candemir , Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Nebi Hatipoğlu, Tepebaşı Belediye Başkan Adayımız Hamid Yüzügüllü, Odunpazarı Belediye Başkan Adayımız Özkan Alp, Tepebaşı İlçe Başkanımız Emre Aydınile birlikte Batıkent Mahallemizde bulunan Seçim Koordinasyon Merkezimizin açılışını büyük bir coşkuyla gerçekleştirdik. Her SKM ile hemşehrimizle gönül köprüleri kuruyor, mahallelerimizin sorun ve sıkıntılarına yerinde şahit oluyoruz. Açılışa katılarak heyecanımıza ortak olan herkese teşekkür ediyorum.'' ifadelerini kullandı.

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi