TFF 3. Ligde önünde son 2 maçı kalan ve bu sezon Play-Off hedefi içinde yoluna devam eden Anadolu Üniversitesi, ilk kez mücadele ettiği profesyonel ligde hafta sonu saha ve taraftarı önünde zorlu bir maça çıkacak.
HAZIRLIKLAR SÜRÜYOR
4 grupta oynanan ve gruplarında lider takımın 2. Lige terfi edeceği, 2-3-4-5 ve 6.sırada sezonu tamamlayan takımların ise 2. Lige terfi Play-off maçlarında mücadele etmeye hak kazanacağı yarışta, Pazar günü yakın takipçilerinden Kemerkent Bulvarspor ile karşılaşacak Anadolu Üniversitesi, kritik maçın hazırlıklarını sürdürüyor.
KADER HAFTASI
Ligde 33 puanla Play-Off hedefi içinde 6.sırada yer alan Anadolu, 30 puanlı İstanbul temsilcisi Kemerkent ile karşılaşırken, 32 puanlı Pazarspor, deplasmanda Batman Petrol, 31 puanlı Kelkit sahasında Efeler 09, 31 puanlı Silifke ise sahasında Eynesil Belediye ile karşılaşacak.  
KAZANMAKTAN BAŞKA YOL YOK
Grupta İlk 5 takımın belli olduğu, Play-Off’a vize alacak son takım olmak için 4 takımın yarıştığı 3. Lig 2.Grupta, Anadolu Üniversitesi ve yakın takipçileri bu hafta kader niteliği taşıyan maçlara çıkacak. 
Teknik direktör Engin Çalışır nezaretinde Kemerkent maçı hazırlıklarını sürdüren Mavi beyazlılarda, tek hedef bu maçı kazanmak ve Play-off kapısını aralamak.
PAZAR 15.00’DE
Anadolu Üniversitesi ve İstanbul temsilcisi Kemerkent Bulvarspor arasında oynanacak kritik karşılaşka 21 Nisan Pazar günü ESOGÜ Stadyumunda saat 15.00’de oynanacak.

Kaynak: Rıdvan Öztürk