Porsuk Çayı ve etrafındaki yerleşim yerleri deprem konusunda riskli görülüyor Porsuk Çayı ve etrafındaki yerleşim yerleri deprem konusunda riskli görülüyor

Ziyarette, Tepebaşı İlçe Müftülüğüne bağlı Şahver Sultan Engelsiz Kur'an Kursu öğrencisi olan Tümenci'nin hedefleri ve hayalleri hakkında sohbet edildi. Üniversite sınavına hazırlanan Tümenci'ye başarı dilekleri iletildi.
İl Müftü Yardımcısı Berrin Erdoğan, ziyarette yaptığı konuşmada, Tümenci'nin engeline rağmen gösterdiği başarıdan dolayı gurur duyduklarını belirtti. Erdoğan, "Nisanur kızımız, engellilere yönelik düzenlenen 40 Hadis Ezberleme yarışmasında Eskişehir İl Birincisi oldu. Bu büyük bir başarı. Biz de onu tebrik etmek ve moral vermek için evine geldik. Hedefleri ve hayalleri hakkında konuştuk. Üniversite sınavına girecek olan kızımıza başarılar diliyoruz. Allah yolunu açık etsin." dedi.
Tümenci ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, kendisine destek olan TDV Kadın ve Gençlik Kolları ile Eskişehir İl Müftülüğü Engelli Koordinatörlüğü'ne teşekkür etti. 
Ziyaret, hatıra fotoğrafı çekilmesiyle sona erdi.

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi