TCDD Genel Müdüründen Hasanbey Lojistik Merkezi Vagon ve Lokomotif Bakım Atölyesi’ne ziyaret TCDD Genel Müdüründen Hasanbey Lojistik Merkezi Vagon ve Lokomotif Bakım Atölyesi’ne ziyaret

Tepebaşı Belediyesi, her yıl binlerce kişinin faydalandığı Gençlik Merkezleri ile gençlerin gelişimine destek olmayı ve geleceklerine katkı sağlamayı sürdürüyor.

Gençlik Merkezleri tarafından gerçekleştirilecek yeni dönem eğitimleri için kayıtlar, 2 Mart Cumartesi günü online olarak alındı. Online kayıt işlemlerine gençler, yoğun ilgi gösterdi. Yaklaşık 1,5 saatlik sürede bin 400 gencin kayıt işlemi gerçekleştirildi.

Tüm branşlar için kontenjanlar dolarken, eğitimler de 4 Mart itibariyle başladı. Kurslara kayıt yaptıran gençler de Tepebaşı Belediyesi’ne ücretsiz olarak sunulan eğitim çalışmaları için teşekkürlerini iletti. Eğitimler hakkında detaylı bilgi almak isteyenler 0 (222) 323 85 35 numaralı telefondan 19 Mayıs Gençlik Merkezi, 0 (222) 322 18 45 29 Ekim Gençlik Merkezi yetkililerine ulaşabiliyor.

Gençlik Merkezlerinde düzenlenecek eğitimler

19 Mayıs Gençlik Merkezi ve 29 Ekim Gençlik Merkezi’nde gerçekleşecek eğitimler arasında; yaratıcı yazarlık, İngilizce speaking intermediate, gitar, bağlama, tango, Almanca A1, İngilizce A1, işaret dili, fitness, pilates, hit cardio, zumba, wing tzun, salsa, bachata, American English Advanced Master Class (C1-C2), İngilizce speaking (A1, A2, B1, B2), web yazılım, grafik tasarım, Rusça A1, resim, diksiyon, klasik gitar, nefes eğitimi gibi branşlar yer alıyor.

Kaynak: Bülten