Emekli maaşlarında flaş değişim: Hepsi birden bu seviyeye çıkacak Emekli maaşlarında flaş değişim: Hepsi birden bu seviyeye çıkacak

2022 yılında genç seçmenlerin demokratik taleplerini görünür kılmak ve gençlerin ortaklaşan meselelerine çözüm üretmek için kurulan Gençliğin Yüzleri, DEVA Partisi Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av.Çelik Erimez ve DEVA Partisi Odunpazarı Belediye Başkan Adayı mimar Yunus Korkmaz’ı ziyaret etti.

DEVA Partisi İl Binasında gerçekleşen ziyarete DEVA’nın belediye başkan adayları, Sosyal İklim Derneği/ İletişim koordinatörü Ceyda Özlek ve gençlik hareketinin gönüllü temsilcileri katıldı.

Whatsapp Image 2024 03 20 At 10.11.58 (1)

Gençlik hareketini ne amaçla başlattıklarını Erimez ve Korkmaz’la paylaşan Özlek, ”Sosyal İklim Derneği Gençliğin Yüzleri programı kapsamında, Eskişehir Gençlik Forumuna katılan gençler ile birlikte oluşturduğumuz politika önerilerimizi anlatmak amacıyla siyasileri ziyaret ediyoruz. 4 konu başlığındaki politika önerilerini iletiyoruz. ”ifadelerini kullandı.

"Gençlerin sorunlarına DEVA olmak için elimizden geleni yapacağız"

DEVA Partisi Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av.Çelik Erimez, ”Gençlerin her yerde olması gerektiği gibi siyasetin içinde de olması gerekiyor. Gençlerimiz bizim geleceğimiz. Bugün Genç Yüzlerin bizimle paylaştığı her bir bilgi çok değerli. Bize sunulan 4 konu başlığı altında toplanan sorunların parti olarak da farkındayız. Gençlerin sorunlarına DEVA olmak için elimizden geleni yapacağız. Dediğim gibi gençlerimiz bizim geleceğimiz ve biz geleceğimize sahip çıkmalıyız.”ifadelerini kulllandı.

Erimez ve Korkmaz ziyaretleri için gençlere teşekkür ederek hatıra fotoğrafı çektirdi.
 

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi