81 ilde “Aile Çalıştayı” düzenleniyor 81 ilde “Aile Çalıştayı” düzenleniyor
 

Genç MÜSİAD Akademi için “İş yönetiminde yüksek performans, yönetimsel kararlarda etkin ve başarılı sonuçlara ulaşmak için şehrin tecrübeleri şehrin gençleriyle buluşuyor! Genç iş insanı, Türkiye'nin üreten gücü ol! Genç Yönetim Akademisi devam ediyor” denilerek başlanan program dört konuk ağırladı.
Genç Yönetim Akademi’nin açılış programında AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Ayşen Gürcan insan ilişkileri ve davranış yönetimi başlıklı konuşmasıyla genç yöneticilere birikimini aktardı. BTM Organizasyon Genel Müdürü İbrahim Elbaşı da nitelikli girişimcilik ve iş geliştirme hakkında bilgi verdi.
Akademi programının ikinci oturumunda KOSGEB Eskişehir İl Müdürü Tarık Yılmaz, marka yönetimi başlığı altında tecrübelerini paylaştı.
Akademi’nin dördüncü konuğu olan İYİ Parti Milletvekili Nebi Hatipoğlu “Genç MÜSİAD Akademi programının dördüncü oturumunda dış ticaret yönetimi konusundaki deneyimlerimi genç yönetici adaylarıyla paylaşmaya çalıştım. Bilgi paylaşımında bulunmak, geleceğin liderlerini görmek benim için çok kıymetliydi. Genç MÜSİAD'a bu anlamlı davet için teşekkür ederim” dedi.
Genç MÜSİAD, 18 Eylül pazartesi saat 19.45’te Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler’i ağırlayacak.

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi