30- 40 yıl önce amatör ve profesyonel liglerde forma giyen eski futbolcuların buluştuğu ve bu yıl ikinci düzenlenen iftar yemeğinde, nostalji dolu anlar yaşandı.
Emin Bektöre Deneyimli Cafede gerçekleşen buluşmada, Emre Özbayer, İbrahim Kurt, Rıdvan Cihanger, Metin Bali, Nedim Karaman, Mustafa Hamza, Zafer Demir, Selim Özkara, Ömer Mandacı, Ahmet Cem Semiz, Turan Kanburlar, Şener Saban, Mustafa Demir, Hızır Hacıoğlu, Semih Aşkın, Nuri Orak, Halil Başargan, Alırıza Bayraktar, Cüneyt Yaman, Ayhan Büyükarslan, Nedin Karaman, Mustafa Üzengi, Işık Özman Aslan, emektar gazeteci Ali İhsan Sarıçoban ve birçok davetli katıldı.
İftar buluşmasıyla ilgili duygularını dile getiren eski futbolculardan Rıdvan Cihanger “Bu akşamki iftar çok onur ve gurur vericiydi. 20 yıl öncesinin döneminin çeşitli futbol takımlarının her biri ayrı değerli futbolcularıyla basınıyla müsabakalarda kıyasıya rakip olduğumuz, saha dışında ise bugüne kadar süren kalıcı dostlukla gelen arkadaşlarla bir aradaydık.  İftarın düzenlenmesinde ve bizlerin tekrar bir araya gelmesine vesile olan Işık ve Güven arkadaşımıza, bu yılda bu organizasyonda emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.”

Kaynak: Hakan Türktan