Emekliye bir maaş ikramiye: 8 bin lira için tek şart açıklandı Emekliye bir maaş ikramiye: 8 bin lira için tek şart açıklandı

Milliler, sezonu Antalya’da açmaya hazırlanırken, ilk hafta Japonya ve Hollanda takımları ile karşılaştı. İlk maçta Japonya engeline takılan sultanlari Hollanda ile karşılaştıkları maçta galibiyete rahat uzandı. Haftanın 3. maçında İtalya ile karşılaşan sultanlar, sahadan 3-1'lik yenilgiyle ayrıldı. İlk haftanın son maçında Fransayla karşı karşıya gelen sultanlar bu kez sahadan, set vermeden ayrıldı. 

SULTANLAR BU MAÇ SET VERMEDİ

Mücadeleye etkili başlayan Filenin Sultanları, rakibine fırsat tanımadı ve ilk seti 25-19 kazanmayı başardı.  Mücadelenin 2. setinde de performansını sürdüren Filenin Sultanları, Fransa'yı 25-16'yla geçerek setlerde 2-0'lık üstünlüğü sağladı.  Son seti de 25-19'la geçerek Fransa'ya izin vermeyen A Milli Kadın Voleybol takımı, 3-0'la galibiyete uzandı. 

İLK 8 FİNALLERE GİDECEK

VNL'de ilk 8'e giren takımlar finallere yükselecek. Türkiye, Milletler Ligi'nin ikinci haftasında 28 Mayıs-2 Haziran’da ABD’de, üçüncü haftasında da 11-16 Haziran’da Çin’de mücadele edecek.

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi