Bakan Yerlikaya duyurdu: Bir organize suç örgütü daha çökertildi Bakan Yerlikaya duyurdu: Bir organize suç örgütü daha çökertildi

İl Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından yürütülen proje kapsamında İnönü ilçesindeki çiftçilere nohut tohumu dağıtıldı. Bu proje ile bölgenin tarımsal üretiminde çeşitlilik sağlanması ve tarımsal gelirin artırılması hedefleniyor. Çiftçilere dağıtılan tohumların kaliteli ve verimli bir nohut hasadı için uygun olduğu belirtildi.

Milletvekili Dönmez, çiftçilere dağıtılan tohumların yanı sıra tarımsal üretimi destekleyici diğer çalışmaları da yakından takip etti. Bölgedeki tarımsal potansiyelin artırılması ve çiftçilere daha iyi koşullar sağlanması için çalışmaların sürdürüleceği vurgulandı.

"TOHUMLARI DAĞITTIK"

Dönmez konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı; "İnönü Belediye Başkan Adayımız Serhat Hamamcı ile T.C. Eskişehir Valiliği İl Tarım ve Orman Müdürlüğünün Eskişehir’de Nohut Üretimiminin Artırılması Projesi kapsamında, kentimizin bereketli topraklarını daha da canlandıracak tohumlarını çiftiçilerimize ilettik"

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi