Yüzügüllü Samsunlular Derneğiyle bir araya geldi Yüzügüllü Samsunlular Derneğiyle bir araya geldi

İftar çadırında konuşan Dönmez, Ramazan ayının manevi atmosferine değinerek, birlik, beraberlik ve dayanışma ruhunun önemine vurgu yaptı. Dönmez, Türkiye'nin birlik ve beraberlik içinde daha güçlü bir şekilde ilerleyeceğine inandığını belirterek, vatandaşların da bu birlik ve beraberliğe destek olmaları gerektiğini ifade etti.

İftar çadırındaki buluşmada vatandaşlarla bir araya gelen Dönmez, onların sorunlarını dinleyerek çözüm önerileri sundu. Vatandaşlar da, Dönmez'e teşekkür ederek, kendilerini dinlediği için memnuniyetlerini dile getirdi. Dönmez, Eskişehir'in sorunlarına ilişkin vatandaşlarla birlikte çözüm yolları arayacaklarını ve şehrin gelişimi için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

"Rabbim tuttuğumuz oruçları dergah-ı izzetinde makbul buyursun"

Fatih Dönmez iftar sonrası şunları söyledi; "Cumhur İttifakı Çifteler Belediye Başkan Adayımız Kadir Bıyık, İl Başkanlarımız Gürhan Albayrak ve İsmail Candemir ile Ramazan'ın bereketini, hemşehrilerimizle birlikte iftar çadırımızda paylaştık. Rabbim tuttuğumuz oruçları dergah-ı izzetinde makbul buyursun."

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi