Elinde gram ve çeyrek olan dikkat: Altında 5 gün içinde her şey değişecek Elinde gram ve çeyrek olan dikkat: Altında 5 gün içinde her şey değişecek

Eskişehir Ticaret Odası (ETO) her Ramazan ayında yaptığı gıda yardımlarını bu yıl da gerçekleştirdi. ETO tarafından, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin desteğiyle 1590 aileye gıda yardımı yapıldı.

Sıvı yağ, çay, toz şeker, un, pirinç, salça, makarna, arpa şehriyeden oluşan gıda kolileri Eskişehir’deki ilk ve orta dereceli 51 okul ve 8 dernek vasıtasıyla ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırıldı. 

Yardımlar TOBB’un desteğiyle 8 dernek ve 51 okul aracılığıyla teslim edildi

Gıda yardımları hakkında değerlendirmede bulunan ETO Başkanı Metin Güler, Eskişehir Ticaret Odası’nın sosyal sorumluluk bilinciyle gerçekleştirdiği Ramazan yardımlarına bu yıl da devam ettiğini belirterek, TOBB’un da desteğiyle 1590 aileye yardım elini uzattıklarını kaydetti. Gıda yardımlarının ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaştırılmak üzere Eskişehir’deki 8 dernek ve 51 okul vasıtasıyla teslim edildiğini belirten Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler, “Şehre Vefa” anlayışıyla hareket etmeye devam edeceklerini dile getirdi.

Kaynak: Bülten