Uzmanlardan bayramda yola çıkacaklara uyarı: Mutlaka bunları yaptırın Uzmanlardan bayramda yola çıkacaklara uyarı: Mutlaka bunları yaptırın

Eskişehir Ticaret Odası, 5 Haziran Dünya Fuarcılık Günü dolayısıyla sosyal medya hesabından bir mesaj yayımladı. Paylaşılan mesajda; " Eskişehir'in fuarcılık şehri olmasına öncülük eden Eskişehir Fuar Kongre Merkezi'nin kurucusu ve Türkiye Fuarcılık Sektör Meclisi üyesi olarak 5 Haziran Dünya Fuarcılık Gününü kutlarız" ifadelerine yer verildi.

DÜNYA FUARCILIK GÜNÜ

Dünya Fuarcılık Günü, fuarcılık endüstrisinin küresel derneği UFI tarafından özel olarak belirlenmiş bir gündür. 2016 yılında dünya çapında fuarcılık endüstrisinde çalışan tüm emekçileri hatırlamak adına kutlanmaya başlanmış ve o günden beri kutlanmaya devam edilmektedir. Ticari bir etkinlik olarak nitelendirdiğimiz fuarcılık, sektörel gelişmelere yön veren ve teknolojiyi en yakın anlamda takipte kalmamıza olanak sağlayan bir sektördür. Herhangi bir alanda tek bir çatı altında toplanmak isteyen hem alıcı hem de satıcıların bir araya gelmesini ve ürün ve hizmetlerin en açık şekilde tanıtılabilmesini sağlar. Neredeyse hemen her sektörde fuar ihtiyacı görülmektedir. 

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi