Altın biriktiren bu kez yandı: Ünlü ekonomist çeyrek altın almayın diyerek uyardı Altın biriktiren bu kez yandı: Ünlü ekonomist çeyrek altın almayın diyerek uyardı

Diri, yaptığı açıklamada, 'Arkadaşlar bu haftasonu şehrimiz temsilcilerinden Demirspor ile Rakibimiz  PolatlıSporun ve Yunusemrespor ile Alaplı maçları şehrimizde oynanacaktır. 

Polatlı ligdeki rakibimiz konumundadır. Bu maç tabiki Eskişehirsporumuz için önemlidir ancak biz rakiplerimize değil kendimize bakacağız ve her maçımızı yenip yolun sonunda şampiyon olacağız.

Şehrimize gelen iki takımın taraftarları da bizlerle iyi diyalogları olan oluşumlardır. Polatlıspor taraftarları Polatlı ya maça gittiğimiz zaman hem maça girerken bizleri karşıladı. Hem tribün içine su poğaça simit gibi ikramlar getirerek taraftarımızla ilgilendi. Polatlı maçında kale arkasındaki alana geçmeyi bizler istedik. Zira polatlıya kalabalık gitmiştik ve deplasman için ayrılan bölüme sığmıyorduk. Kimse dışarıda kalmasın diye kale arkasında olan yere geçmeyi biz kendimiz istedik. Ve bizleri maç çıkışında da güzelce yolcu ettiler. Polatlı taraftarına şimdiden hayırlı yolculuklar dileriz.

Diğer yandan Alaplı taraftarı ligin ilk yarısında oynadığımız maçta Ediz için açtıkları pankartlar ve Eskişehirsporumuza karşı olan destek mesajlarından dolayı iyi tanıyoruz. Alaplı tribünlerindeki kardeşlerimiz her Karadeniz deplasmanında bizleri ağırlamak ve karşılamak istediler ancak fırsat olmadı. Yolda belde kalan olursa ilk Alaplıdaki arkadaşlar yardıma koştu. Hepsine teşekkür ederiz ve hayırlı yolculuklar dileriz.

Değerli Eskişehirsporlular; iki kulüpte taraftarları olarak bizleri çok güzel ağırladılar ve iyi ilişkiler kurdular. Haftasonu şehrimize gelecek iki takım taraftarlarına Eskişehir halkına yakışır misafirperver yaklaşalım. Bir sıkıntısı olanı giderelim. Yardımcı olmamız gereken noktada geri durmayalım. Bu tür maçlarda araya girip ortamı germek isteyen modeller çıkacaktır ve bu tiplere de fırsat vermeyelim.." dedi.

Kaynak: Murat Dağtekin