Eskişehir'de sabah saatlerinde yaşanan korkunç kazadan acı haber geldi Eskişehir'de sabah saatlerinde yaşanan korkunç kazadan acı haber geldi

Odunpazarı İlçesi Gültepe Mahallesi Zümrüt Bulvarı’nda Filiz Bayrakçı Karel (47) idaresindeki 26 UC 635 plakalı otomobil, henüz bilinmeyen bir nedenle sürücüsünün direksiyon hâkimiyetini kaybetmesi sonucu karşı şeride geçmiş ve bu yönden gelen kamyonla çarpışmıştı.

Anne ve kızından acı haber geldi

Kazada sürücü Eskişehir Teknik Üniversitesi, Çevre Mühendisliği Bölümü Mühendislik Fakültesi Çevre Mühendisliği Öğretim Üyesi Doç. Dr. Filiz Bayrakçı Karel ve araçta yolcu olarak bulunan kızı 16 yaşındaki Yağmur Karel ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılmıştı. Tedavi altına alınan anne ve kızı tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatlarını kaybetti.

"Hepimizin başı sağolsun"

Ardından ESTÜ Rektörü Prof. Dr. Adnan Özcan taziye mesajı yayımladı. Mesajda, "Üniversitemiz Mühendislik Fakültesi Çevre Mühendisliği Öğretim Üyelerinden Doç. Dr. Filiz Bayrakçı Karel ve Merhum Öğretim Üyemizin kızı Yağmur Karel'in 09.02.2024 tarihinde geçirmiş oldukları elim bir trafik kazası sonucunda vefat etmiş olduklarını derin bir üzüntü içinde öğrenmiş bulunmaktayım. Merhum Öğretim Üyemiz ve kızına Allahtan rahmet, Üniversitemiz camiasına, kederli ailesine ve tüm sevenlerine sabırlar dilerim. Hepimizin başı sağolsun" cümlelerine yer verdi.

Resim

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi