Kurban Bayramı'nda Eskişehir'de hava nasıl olacak? Meteoroloji'den kritik uyarı Kurban Bayramı'nda Eskişehir'de hava nasıl olacak? Meteoroloji'den kritik uyarı

Uluslararası Eğitimciler Birliği (NAFSA) tarafından ABD New Orleans Louisiana'da 28-31 Mayıs 2024 tarihleri arasında düzenlenen etkinliğe, ESTÜ adına Rektör Sayın Prof. Dr. Sayın Adnan ÖZCAN ve ESTÜ Uluslararası İlişkiler Birimi yetkilileri katıldı. ESTÜ’nün uluslararası alandaki görünürlüğünü artıran etkinlikte ESTÜ standı, çok sayıda katılımcı tarafından ziyaret edildi.

ÖZCAN ESTÜ’nün uluslararası eğitimdeki başarılarını ve geleceğe yönelik vizyonunu anlattı

NAFSA'nın üst yöneticiler için ayrıca planlanan programlarında ağırlanan Rektör Prof. Dr. ÖZCAN, NAFSA Başkanı Dr. Sayın Fanta AW ile de görüştü. Rektör Prof. Dr. Adnan ÖZCAN, etkinlik boyunca yaptığı görüşmelerde ESTÜ’nün uluslararası eğitimdeki başarılarını ve geleceğe yönelik vizyonunu anlattı. Bu yıl 76’cısı düzenlenen ve dünya genelinden profesyonelleri bir araya getirerek uluslararası eğitimdeki en son gelişmeleri tartışma ve ağ kurma fırsatı sunan etkinlikte, ESTÜ Uluslararası İlişkiler Birimi yetkilileri de katılımcılara, ESTÜ’nün sunduğu programlar, iş birliği modelleri, öğrenci hareketlilik imkanları ve araştırma iş birlikleri hakkında detaylı bilgiler sundu.

Kaynak: Bülten