MÜSİAD'dan Albayrağa ziyaret MÜSİAD'dan Albayrağa ziyaret

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Yatırım Tabanlı Girişimcilik Destek Programı'nın başlayacağını açıkladı.Programın son başvuru tarihi, 5 Şubat Pazartesi saat 24:00 olacak.

Yatırım Tabanlı Girişimcilik Destek Programı "BİGG TEAM 2024-1 Çağrısı" Yeniliklerle Açıldı!

ARİNKOM TTO, Bursa Uludağ TTO ve ETTOM tarafından TÜBİTAK’a sunulan ve kabul edilen projenin Anadolu Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi, T.C Tarım ve Orman Bakanlığı - Geçit Kuşağı Tarımsal Araştırma Enstitüsü, Eczacıbaşı Yapı Gereçleri San. ve Tic. A.Ş., Migros Ticaret A.Ş., Tat Gıda San. A.Ş., Oyak Renault Otomobil Fabrikaları A.Ş., ESALBA Metal San. ve Ticaret A.Ş., Uludağ Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi Tic. ve San. A.Ş., Vestel Ventures Ar-Ge A.Ş, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi Uygulama ve Araştırma Merkezi, Eskişehir Teknik Üniversitesi kuruluşları ile birlikte yürütülen BİGG TEAM programı 2024-1 dönemi başvurularını almaya başlamıştır.

TÜBİTAK 1812 – Yatırım Tabanlı Girişimcilik Destek Programı kapsamında açılan BİGG TEAM 2024-1 çağrısı girişimcilerin teknoloji ve yenilik odaklı iş fikirlerini katma değer ve nitelikli istihdam yaratma potansiyeli yüksek teşebbüslere dönüştürebilmeleri için, girişimcilerin fikir aşamasından pazara kadar olan faaliyetlerini desteklemektedir.

Kaynak: Eskişehir. Net Haber Merkezi