25 ilde kara para aklama operasyonu: Aralarında fenomenler de var 25 ilde kara para aklama operasyonu: Aralarında fenomenler de var

Eskişehir Sanayi Odası Türk Sanat Müziği Korosu, Dede Korkut Parkı'nda bir araya geldi. Koro üyeleri Dede Korkut Parkı'nda resmi olmayan bir konser verdi. Parkta oturan vatandaşlar büyük bir ilgiyle koronun çaldığı şarkılar dinledi. Dakikalarca süren konser unutulmaz anlara sahne oldu.


Eskişehir Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Celalettin Kesikbaş daha önce koro için şu açıklamalarda bulunmuştu;
"Eskişehir Sanayi Odası (ESO) olarak kentimiz sanayisinin gelişimi ve İhracatını arttırmanin yanı sıra sosyal sorumluluk projeleriyle de şehir ve sanayiyi yakınlaştırmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu kapsamda Eskişehir Sanayi Odası Türk Sanat Müziği Korosu 'nu 2019 yılı eylül ayında kurmuş olup ilk konser etkinliğimizi Ocak 2020'de gerçekleştirdik.
Sanatserverlerin ilgisiyle 2023 yılına kadar 4 kez konser veren 40 kişilik korist ue 9 kişilik saz ekibinden oluşan ESO Türk Sanat Müziği Koromuz aldığı yoğun ilgi ve beğeniyle çalışmalarına hız vererek, Eskişehirlilere müzik ziyafeti sunmaya devam edecektir."

 

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi