300 bin lira peşinat yeter: Sevilen araç Şubat ayında bu fiyata düştü 300 bin lira peşinat yeter: Sevilen araç Şubat ayında bu fiyata düştü

Eskişehirspor, 28 günlük devre arasının sona ermesiyle birlikte kaldığı yerden devam edecek.

Şimşekler Bölgesel Amatör Lig 6. Grupta 13 maçlık ikinci yarı perdesini saha ve taraftarı önünde açacak.

Eskişehirspor taraftarları 4 Şubat Pazar günü Eskişehir Demirspor ile oynanacak ikinci yarının ilk maçıyla birlikte tekrar tribünlerde olacak.

sdf_Eskişehir_Yolunuz açık olsun Es Es’im

HAZIRLIKLAR TAMAM

7 Ocak tarihinde oynanan Ankara TKİ maçıyla birlikte 28 günlük devre arasına giren Eskişehirspor, bu süreyi Antalya kampında ve Eskişehir’de yaptığı yoğun antrenmanlar ve iki özel maçla değerlendirmişti. Yoğun bir kamp dönemi geçiren ve lige hazır duruma gelen Eskişehirspor, bugün saat 14.00’de oynanacak karşılaşma için saat 12.45’de tesislerinde hareket ederek Atatürk Stadında gelecek.Grup lideri olarak tamamladığı ilk yarı maçlarının ardından, 13 maçlık ikinci yarı karşılaşmaları için başarılı bir hazırlık dönemi geçiren Eskişehirspor, ligin ikinci yarısı için artık hazır.
MAÇ BUGÜN SAAT 14.00’DE
Dakikaların kaldığı ikinci yarı heyecanın perdesini, bugün saat 14.00’de Eskişehir Demirspor ile oynayacağı karşılaşmayla açacak Siyah kırmızılı futbolcular ve teknik kadro, taraftarının desteği ile çıkacağı maçtan galibiyetle ayrılarak yoluna dolu dizgin devam etmek istiyor.
MAÇ SONRASI ÜÇ GÜN İZİN
Diğer taraftan ligin ikinci yarasına Eskişehir Demirspor maçıyla başlayacak Eskişehirspor, gelecek haftayı ise fikstür gereği maç yapmadan geçirecek. 
Ligde 15.hafta Kozlu Belediyesi ile karşılaşması gereken Eskişehirspor, rakibinin ligden çekilmesi sayesinde haftayı 3-0 hükmen galibiyetle geçireceği için, Teknik direktör Levent Kartop, Demirspor maçı sonrası öğrencilerine 3 gün izin verecek.
AYRINTILAR ESKİSEHİR.NET'DE
Bugün oynanacak Eskişehirspor-Eskişehir Demirspor maçıyla ilgili önemli anları ve golleri Eskisehir.net den takip edebilirsiniz.

Kaynak: Murat Dağtekin