Eskişehirspor tesislerini ziyaret eden ve kulüp yönetimiyle bir araya gelen AK Parti heyeti, başkan Erkan Koca’dan bilgiler alarak, hafta sonu başlayacak ikinci yarı maçları için başarılar diledi.

İSTİŞARELERDE BULUNDUK
Konuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yapan Başkan Erkan Koca, “AK Parti Tepebaşı Belediyesi Başkan Adayı sayın Hamid Yüzügüllü, kulübümüze gelerek bizleri ziyaret etti. Ziyaret esnasında bizleri yalnız bırakmayan AK Parti Tepebaşı İlçe başkanımız kıymetli kardeşim Emre Aydın ve yönetim kurulu, Milliyetçi Hareket Partisi Tepebaşı İlçe Başkanı değerli abim Faruk Duman ve yönetim kurulu, Tepebaşı Meclis Üyelerimiz Mustafa Güleryüz ve Mustafa Kavas eşlik ettiler. 
Şehrimizin sporu, Eskişehirspor’umuzu ve Tepebaşı bölgesiyle alakalı istişarelerde bulunduk. 
Değerli başkan adayımız Hamit Yüzügüllü beye 31 Mart yerel seçimlerinde başarılar diliyorum.”
Yüzügüllü ise, ziyaret ile ilgili yaptığı paylaşımda, “Bugün, Eskişehir’in kalbinde, sporun ve dayanışmanın buluştuğu bir noktada, Eskişehirspor’un değerli Başkanı Erkan Koca ve Yönetim Kurulu üyeleri ile bir araya gelme şerefine nail olduk. Bu önemli buluşmada, Tepebaşı’nın geleceği ve sporun birleştirici gücü üzerine değerli fikir alışverişlerinde bulunduk. Birlikte, Eskişehir ve Tepebaşı için spora ve gençliğe olan inancımızı yeniledik” dedi.

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi