Emekli maaşları için flaş karar: 7500 8000 ve 8250 lira alanın yeni maaşı ortaya çıktı Emekli maaşları için flaş karar: 7500 8000 ve 8250 lira alanın yeni maaşı ortaya çıktı

Eskişehirli Yaşar Fatih Karahan, TCMB Başkanı oldu. Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) başkan yardımcısı olarak atanan ekonomi dünyasının yakından tanıdığı Yaşar Fatih Karahan TCMB Başkanı olduğu açıklandı.

Başarılar dilediler

Emekli Washington Büyükelçimiz Murat Mercan ”Merkez Bankası Başkanı Fatih Karahan’ın ilkokuldan itibaren derecelerle dolu başarılı bir eğitim hayatı oldu.  New York FED ve Amazon’da yıllarca baş ekonomist olarak çalıştı. Memleketine hizmet etmek için döndü. Allah’a şükürler olsun. Allah mahcup etmesin. Gerisi teferruattır” yorumu yaptı.

AK Partili Burhan Sakallı “Merkez Bankası Başkanlığına atanan Eskişehirli hemşerimiz Fatih Karahan’ı tebrik ediyor, başarılar diliyorum. Hayırlı olsun” dedi.
AK Parti İl Başkanı Gürhan Albayrak da “Cumhurbaşkanımız tarafından Merkez Bankası Başkanı olarak atanan Eskişehirli hemşehrimiz Fatih Karahan’ı yürekten kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi