Network Türkiye, Ahmet Can Akdemir sahipliğinde faaliyet gösteriyor. Akdemir, Eskişehir’de yaptığı festival ve etkinliklerle tanınıyor. Dört kez Eskişehir Başarı Ödülleri düzenleyen Network Türkiye, binlerce kişinin de oy kullandığı görkemli bir Kırmızı Halı gecesi… Alanında başarılı ve örnek isimlerin ödüllendirildiği bu etkinlik, Türkiye’de de ilkler arasında gösteriliyor.
Akdemir, kahve festivalleri ile de kentin tanıtımına katkı sundu. Biri kış olmak üzere beş kez Eskişehir Kahve Festivali düzenleyen Network Türkiye, son buluşmada binlerce kişiyi ağırladı.
Akdemir, Eskisehir Fashion Week ile de kentin moda dünyasını bir araya getirmişti.
Network Türkiye yine bir ilke imza atmaya hazırlanıyor. Akdemir ve ekibi, ekim ayında Eskişehir Gastronomi Festivali için kolları sıvadı. Farklı kültürlerin buluşma noktası olan Eskişehir’in zengin mutfağı ilk kez böylesine bir etkinlikle bir araya gelecek.
Başta met halvası, balaban kebap, çibörek olmak üzere ünü sınırlarımızı aşmış pek çok ürünümüz görücüye çıkacak. Festival’de yöresel ürünleri de bulmak mümkün olacak. Ekim ayını hareketlendirmesi beklenen Eskişehir Gastronomi Festivali , şehrin önde gelen gıda sektörü temsilcilerini de bir araya getirecek.
Etkinlik günleri ve yeri önümüzdeki hafta belli olacak ve kamuoyuna açıklanacak.

Whatsapp Image 2024 07 02 At 10.31.35

Kaynak: Hakan Türktan