Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) Eskişehir Büyükşehir Belediye (EBB) Başkan Adayı Ayşe Ünlüce’nin de yer aldığı İftar Programına, yaklaşık 2 bin Orhangazi Mahallesi sakini katıldı.

CHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Ayşe Ünlüce, birlik ve beraberlik vurgusu yaparak “Bu güzel Ramazan akşamında sizlerle birlikte olmak çok güzel. Adaylık sürecimiz açıklandığı günden bu yana vatandaşlarımızla bir araya geliyoruz. Ramazan ayı nedeniyle iftar sofralarında buluşuyoruz. Eskişehir’in bu birlikteliği, yıllardır süre gelen dayanışma içindeki yaşamımız hiçbir zaman son bulmasın” dedi.

HER GÜN 5 BİN KİŞİYE İFTAR YEMEĞİ İKRAM EDİLİYOR

Yıl boyunca Erenköy Mahallesi’nde bulunan Aşevi ve Yıldıztepe Mahallesi Erdal İnönü Halk Merkezi Aşevi Yemek Dağıtım Noktasında her gün iki öğün 3 çeşit sıcak yemeği ihtiyaç sahibi vatandaşlarla paylaşan Odunpazarı Belediyesi, bu hizmetini Ramazan Ayında da sürdürüyor. 4 mahallede de 1000’er kişilik sabit iftar çadırları açan Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Emek Mahallesi İlk Adım Düğün Salonunda da her gün iftar programı düzenliyor. Başkan Kurt, ayrıca mahallelerde de iftar programları düzenliyor.

Kaynak: Bülten