Altın fiyatları hareketlendi: 18 Nisan gram ve çeyrek altın fiyatları Altın fiyatları hareketlendi: 18 Nisan gram ve çeyrek altın fiyatları

HAVA DURUMU

Meteoroloji 3. Bölge Müdürlüğünden elde edilen bilgilere göre 18 Nisan Perşembe günü Eskişehir'de havanın parçalı ve çok bulutlu  öğle saatlerinde ise bölge böle havaya gök gürültülü sağanak yağışın hakim olması bekleniyor.

Eskişehir'de gün içerisinde ortama sıcaklığın 24 derece civarında olması beklenirken, gece saatlerinde ise  hava sıcaklılığının 15 dereceye kadar düşeceği tahmin ediliyor. Günün en yüksek sıcaklığı  25  derece civarında, en düşük sıcaklığınınn ise 9 derece civarında olması bekleniyor.  

Rüzgarın, güney ve güneybatı (Lodos) yönlerden orta kuvvette, zaman zaman kuvvetli (40-70 km/sa) eseceği tahmin edilmektedir.

BÖLGE GENELİ HAVA DURUMU

Bölge genelinin parçalı ve çok bulutlu olacağı;  öğle saatleri ve sonrasında Bursa ve Bilecik geneli ile Kütahya'nın kuzey ve batı, Eskişehir'in ise kuzeybatı kesimlerinin yerel olmak üzere sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin edilmektedir.

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi