Büyükşehir Belediye Başkanı Ayşe Ünlüce, tebrik ziyaretlerini kabul etmeye devam ediyor. Bu kapsamda Başkan Ünlüce, ilk olarak Türk Telekom Eskişehir İl Müdürü Levent Yürürer’i makamında ağırladı. Yürürer, işbirliği içinde çalışarak Eskişehir'e değer katacaklarına dair hiç şüphesi olmadığını ifade ederek, Ünlüce'ye görevinde başarılar diledi. Başkan Ünlüce de nazik ziyaret için teşekkür ederek beraber çalışma vurgusu yaptı.

Daha sonra Eskişehir OEDAŞ Genel Müdürü Muzaffer Yalçın ve İl Müdürü İbrahim Tozan’ı makamında ağırladı. Eskişehir OEDAŞ Genel Müdürü Muzaffer Yalçın ve İl Müdürü İbrahim Tozan seçim başarısı dolayısıyla kutlayarak yeni görevinde başarılar dilediler. Başkan Ünlüce, konuklarına nazik ziyaretleri dolayısıyla teşekkür ederek dayanışma içerisinde hep beraber Eskişehir için çalışacaklarını ifade etti.

Son olarak Zorlu Enerji Eskişehir İl Müdürü Özlem Coral Köp'ü makamında misafir etti. Köp, Başkan Ünlüce'nin Eskişehir'in ilk kadın başkanı olmasının büyük bir gurur kaynağı olduğunu vurgulayarak, görevinde başarılar diledi.


 

Kaynak: Bülten