SON DAKİKA: Eskişehir'de intihar girişimi! İkna çalışmaları sürüyor SON DAKİKA: Eskişehir'de intihar girişimi! İkna çalışmaları sürüyor

Öğrencilerin ilkokul, ritim ve vals gösterileri keyifli anlar yaşattı. 3.sınıf öğrencileri ritim gösterisi ile 2.sınıf öğrencileri ise vals gösterileri ile performans sergilediler. Okul yönetimi ve öğretmenler öğrencilerini yürekten kutladıklarını ve emeği geçen öğretmen arkadaşlarına teşekkür ettiklerini belirttiler.  

GÖSTERİ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Öğrenciler, Tepebaşı ilçesinde bulunan bir ilkokulda düzenlenen etkinlikte, izleyicilere keyifli anlar yaşattılar. 3. sınıf öğrencileri, ritim gösterisiyle, 2. sınıf öğrencileri ise vals gösterisiyle performans sergilediler. Gösteriler, okul topluluğu ve veliler tarafından büyük ilgi ve beğeniyle karşılandı.

Etkinlikte, öğrencilerin gösterilerine eşlik eden ritim ve müzik, izleyicilere enerji dolu bir atmosfer yaşattı. 3. sınıf öğrencilerinin ritim gösterisi, izleyicileri coştururken, 2. sınıf öğrencilerinin vals gösterisi ise duygusal bir atmosfer oluşturdu. Öğrencilerin performansları, izleyicilerden büyük alkış aldı.

Kaynak: Eskişehir Net Haber Merkezi