"Eskişehirspor taraftarı Erman için umut dolu bir gelişme yaşandı" "Eskişehirspor taraftarı Erman için umut dolu bir gelişme yaşandı"

Hava durumu

Meteoroloji 3. Bölge Müdürlüğünden elde edilen bilgilere göre 7 Şubat Çarşamba günü Eskişehir'de havanın puslu olması bekleniyor. 

Eskişehir'de gün içerisinde ortama sıcaklığın 15 derece civarında olması beklenirken, gece saatlerinde ise  hava sıcaklılığının 2 dereceye kadar düşeceği tahmin ediliyor. Günün en yüksek sıcaklığı  17 derece civarında, en düşük sıcaklığınınn ise 0 derece civarında olması bekleniyor.

Rüzgarın batı ve güneybatı zamanla batı ve kuzeybatı yönlerden hafif ve orta kuvvette, yarın öğle saatlerinde Eskişehir çevreleri ve Kütahya'nın doğu kesimlerinde kuvvetli (30-50 km/saat) eseceği tahmin ediliyor.

Bölge geneli hava durumu

Bölge genelinin puslu olacağı, akşam saatlerinden sonra Bursa ve Bilecik il geneli ile Eskişehir'in kuzeybatı ve Kütahya'nın kuzey kesimlerinin hafif yağmurlu geçeceği, gece ve sabah saatlerinde pus yer yer sis hadiselerinin görüleceği tahmin ediliyor.

Kaynak: Eskişehir. Net Haber Merkezi