Yılın ilk ayında en çok satılan otomobil markaları belli oldu: Fiat, Renault... Yılın ilk ayında en çok satılan otomobil markaları belli oldu: Fiat, Renault...

Hava durumu

Meteoroloji 3. Bölge Müdürlüğünden elde edilen bilgilere göre 5 Şubat Pazartesi günü Eskişehir'de havanın parçalı ve çok bulutlu olması bekleniyor. 

Eskişehir'de gün içerisinde ortama sıcaklığın 10 derece civarında olması beklenirken, gece saatlerinde ise  hava sıcaklılığının 1 dereceye kadar düşeceği tahmin ediliyor. Günün en yüksek sıcaklığı  11 derece civarında, en düşük sıcaklığınınn ise 0 derece civarında olması bekleniyor.

Rüzgarın batı ve güneybatı zamanla batı ve kuzeybatı yönlerden hafif ve orta kuvvette, yarın öğle saatlerinde Eskişehir çevreleri ve Kütahya'nın doğu kesimlerinde kuvvetli (30-50 km/saat) eseceği tahmin ediliyor.

Bölge geneli hava durumu

Bölge genelinin parçalı ve çok bulutlu olacağı, akşam saatlerinden sonra Bursa ve Bilecik il geneli ile Eskişehir'in kuzeybatı ve Kütahya'nın kuzey kesimlerinin hafif yağmurlu geçeceği, gece ve sabah saatlerinde pus yer yer sis hadiselerinin görüleceği tahmin ediliyor.

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi