Altın fiyatlarında son durum! 21 Mart güncel altın fiyatları Altın fiyatlarında son durum! 21 Mart güncel altın fiyatları

HAVA DURUMU

Meteoroloji 3. Bölge Müdürlüğünden elde edilen bilgilere göre 21 Mart Perşembe günü Eskişehir'de havanın parçalı bulutlu olması bekleniyor. 

 Eskişehir'de gün içerisinde ortama sıcaklığın 8 derece civarında olması beklenirken, gece saatlerinde ise  hava sıcaklılığının -1 dereceye kadar düşeceği tahmin ediliyor. Günün en yüksek sıcaklığı  9 derece civarında, en düşük sıcaklığınınn ise -2 derece civarında olması bekleniyor.

Rüzgarın, Eskişehir çevrelerinde kuzey ve kuzeybatı; Bursa, Kütahya ve Bilecik çevrelerinde ise kuzey ve kuzeydoğu yönlerden bu akşam ve gece saatlerinde orta kuvvette yer yer kısa süreli kuvvetli, yarın (Perşembe) aynı yönlerden hafif arasıra orta kuvvette eseceği tahmin ediliyor.

DON UYARISI!

Bu gece saatlerinden itibaren Eskişehir ve Kütahya çevreleri ile Bursa ve Bilecik’in güney kesimlerinde hafif, bu illerin yüksek kesimlerinde orta kuvvette zirai don olayı beklendiğinden yaşanabilecek olumsuzluklara karşı başta zirai faaliyetlerde bulunan çiftçiler olmak üzere ilgililerin ve vatandaşların dikkatli ve tedbirli olması gerekmektedir.

BÖLGE GENELİ HAVA DURUMU

Bölge genelinin çok bulutlu ve (Yarın sabah saatlerine kadar) aralıklı yağışlı geçeceği; yağışların Bursa merkez ve kıyı kesimlerinde yağmur; Eskişehir, Kütahya, Bilecik çevreleri ile Bursa'nın güney kesimlerinde karla karışık yağmur ve kar şeklinde olacağı, yarın (Perşembe) sabah saatlerinden sonra yağışın etkisini kaybederek yerini parçalı bulutlu bir havaya bırakacağı tahmin edilmektedir. Bu gece saatlerinden itibaren (Bursa merkez ve kıyı kesimleri dışında) zirai don olayı bekleniyor.

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi