Altın biriktirenlere şok: Fiyatları alt üst edecek yasak kararı geldi Altın biriktirenlere şok: Fiyatları alt üst edecek yasak kararı geldi

Meteoroloji 3. Bölge Müdürlüğünden elde edilen bilgilere göre, 2 Haziran Pazar havanın, parçalı bulutlu ve güneşli olacağı tahmin ediliyor.

2 HAZİRAN HAVA DURUMU

Eskişehir'de gün içerisinde ortama sıcaklığın 27 derece civarında olması bekleniyor. Günün en yüksek sıcaklığı 32 derece civarında, en düşük sıcaklığının ise 17 derece civarında olması bekleniyor. Sıcaklıkların 1 - 3 derece artacağı, mevsim normallerinin üzerinde seyretmeye devam edeceği tahmin edilmektedir.

BÖLGE GENELİ HAVA DURUMU

Bölge genelinin az bulutlu ve açık geçeceği, Pazar öğle saatlerinden sonra Eskişehir ve Kütahya çevrelerinin yer yer parçalı bulutlu olacağı tahmin edilmektedir.

SICAKLIK UYARISI 

Hava sıcaklıklarının, bu hafta sonundan itibaren bölge genelinde artarak mevsim normallerinin 5 ila 8 derece üzerine çıkması beklenmektedir. Yüksek seyredecek olan hava sıcaklıkları nedeniyle, kronik rahatsızlığı olanlar, yaşlılar ve çocuklar başta olmak üzere vatandaşlarımızın günün en sıcak saatleri olan 12 ile 16 saatleri arasında açık alanda bulunmamaları hususunda dikkatli ve tedbirli olması önem arz etmektedir.

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi