İhtiyaç kredilerinin faiz oranları güncellendi: Bankaların güncel faiz oranları İhtiyaç kredilerinin faiz oranları güncellendi: Bankaların güncel faiz oranları

Hava durumu

Meteoroloji 3. Bölge Müdürlüğünden elde edilen bilgilere göre 1 Şubat Perşembe günü Eskişehir'de havanın parçalı ve az bulutlu olması bekleniyor. 

Eskişehir'de gün içerisinde ortama sıcaklığın 6 derece civarında olması beklenirken, gece saatlerinde ise  hava sıcaklılığının -3 dereceye kadar düşeceği tahmin ediliyor. Günün en yüksek sıcaklığı  7 derece civarında, en düşük sıcaklığınınn ise -4 derece civarında olması bekleniyor.

Rüzgarın, kuzey ve kuzeydoğu yönlerden, Eskişehir çevrelerinde ise kuzeybatı yönünden hafif ve orta kuvvette, Bursa'nın kuzeybatı kesimlerinde, bu akşam saatlerinde kuvvetli (30-50 km/saat) şekilde eseceği tahmin ediliyor.

Bölge geneli hava durumu

Bölge genelinin parçalı ve az bulutlu, bu akşam saatlerinde Bursa'nın kıyı kesimlerinin ise çok bulutlu olacağı, gece ve sabah saatlerinde buzlanma ve don olayı ile birlikte pus yer yer sis hadiselerinin görüleceği tahmin ediliyor.

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi