Altın biriktiren bu kez yandı: Ünlü ekonomist çeyrek altın almayın diyerek uyardı Altın biriktiren bu kez yandı: Ünlü ekonomist çeyrek altın almayın diyerek uyardı

Ticaret Borsası Ortaokulu ve Ticaret Borsası İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Oktay Turinay, serginin açılışında yaptığı konuşmasında, ''Asrın dayanışmasının yaşandığı büyük afette vefat eden yurttaşlarımıza Allah'tan rahmet, yaralılarımıza da acil şifalar, yakınlarını kaybedenlere de sabır diliyorum. Okulumuz öğrencileri, velileri ve öğretmenleri olarak depremin olduğu ilk andan itibaren farklı şekillerde sahada olduk.

Depremin yıl dönümü münasebeti sebebiyle hazırladığımız programa saygı duruşu ile başladık. Vefat eden vatandaşlarımız için okunan Kur'an-ı Kerim tilavetinin ardından deprem anında ve sonrasında alınacak tedbirler ile ilgili videoları öğrencilerimize izlettirdik. 6 Şubat depremine istinaden bir konuşma gerçekleştirdim. Daha sonra öğrencilerimiz arasında hazırlanan resim yarışmasında dereceye giren eserler, okulumuzun Sergi Köşesi'nde sergilendi. Sergimiz; öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz ve velilerimizin ziyaretine açıktır. Sergi köşemizi hazırlayan görsel sanatlar öğretmenimizi ve emeği geçen tüm öğrencilerimiz tebrik ediyorum’’ dedi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı