TÜİK Mart ayı işsizlik rakamları açıkladı TÜİK Mart ayı işsizlik rakamları açıkladı

Eskişehir'de bu hafta 6 yeni film vizyona girdi. 10 Mayıs Cuma gününden itibaren vizyona giren filmler şöyle...

TAROT

Yönetmen: Spenser Cohen, Anna Halberg
Oyuncular: Humberly González, Jacob Batalon, Alana Boden

Konu:Bilmeyerek lanetli kartlarda hapsolmuş tarif edilemez bir kötülüğü serbest bırakan arkadaşlar, birer birer kendi kaderleriyle yüzleşirler ve Tarot okumalarında önceden belirlenen gelecekten kaçmak için ölüme karşı bir yarışa girerler.

PARİBU CİNEVERSE ESPARK 

KANATLI CİNEMAPİNK

VEGA OUTLET SİNEMA SALONU 

ARINMA

Yönetmen: Michael Mohan 

Oyuncular: Sydney Sweeney, Alvaro Morte, Simona Tabasco

Konu: Arınma, davet aldığı manastırda kendisini korkunç bir kabusun içerisinde bulan genç bir rahibenin hikayesini konu ediyor. Cecilia, pitoresk İtalyan kırsalındaki uzak bir manastırda yeni bir yolculuğa çıkan Amerikalı bir rahibedir. Kendisine sunulan fırsatı değerlendirerek İtalya’ya manastıra giden Cecilia, burada sıcak bir şekilde karşılanır. Cecilia'nın yeni evinin bazı karanlık ve dehşet verici sırlar barındırdığını anlaması ile hayatı kısa sürede kabusa dönüşür.

KANATLI CİNEMAPİNK

MAYMUNLAR CEHENNEMİ: YENİ KRALLIK

Yönetmen: Wes Ball

Oyuncular: Kevin Durand, Owen Teague, Freya Allan

Konu: Maze Runner üçlemesine imzasını atan Wes Ball’un yönettiği film, Sezar’ın saltanatını takip eden birkaç neslin gelecekte, baskın tür olan maymunların uyumlu bir şekilde yaşarken insanların gölgede yaşamaya mecbur kaldığı bir dünyaya seyircileri davet ediyor.

PARİBU CİNEVERSE ESPARK

VEGA OUTLET SİNEMA SALONU 

KANATLI CİNEMAPİNK

CİNETİME ÖZDİLEK

SÜPER AJAN BERNARD: GÖREV MARS

Yönetmen: Zyang Yang

Konu: En şanssız ajan olan Bernard, tanınırlığını yeniden kazanmak için Mars görevine gizlice girer, ancak beklenmedik bir şekilde Mars'taki gizemli dünyaya girer ve yakalanacak Marslı canavarla arkadaş olur. Ajan onuru ve dostluğu arasında eşi benzeri görülmemiş bir sınavla karşı karşıya kalacaktır.

PARİBU CİNEVERSE ESPARK

CİNETİME ÖZDİLEK

ÇİNGENE KIZI ZEUGMA 

Yönetmen: Kamil Çetin
Oyuncular: İnan Ulaş Torun, Altan Erkekli, Aysel Nazim

Konu: Amerika'dan Gaziantep Zeugma müzesine getirilen çingene kızı mozaiğini herkes heyecanla beklemektedir, Müze müdürü Esra ve güvenlik görevlisi Zeki kadar heyecanlı birileri daha vardır: Barbaros ve adamları... Mozaik bir anda ortadan kaybolunca herkes birbirinden şüphelenmeye başlar, peki mozaiği kim çalmıştır?

PARİBU CİNEVERSE ESPARK

CİNETİME ÖZDİLEK

BEYAZ EŞYA

Yönetmen Hakan Eser
Oyuncular: Özge Yağız, Burak Sevinç, Ferit Aktuğ

Konu: Beyaz Eşya, iki buzdolabı yüzünden kendilerini türlü dertlerin içerisinde bulan iki ailenin hikayesini konu ediyor. İki beklenmedik ölüm aynı apartmanda yaşayan iki ailenin sıradan yaşamlarına absürtlük katar. Bu ölümlerin merkezindeki iki buzdolabının birbirine karıştırılmasıyla birlikte iki ailenin üyeleri kendilerini beklenmedik olayların içerisinde bulur.

VEGA OUTLET SİNEMA SALONU 

CİNETİME ÖZDİLEK

GECE AVI

Yönetmen Johannes Roberts 
Oyuncular: Christina Hendricks, Martin Henderson, Bailee Madison

Konu: Bir aile, bir grup akrabayla birlikte kalacakları mobil ev alanına geldiklerinde şaşkınlığa uğrarlar. Bu ıssız yerleşim alanında kimse yoktur ve herkes gizemli bir şekilde götürülmüş gibidir. Bilmedikleri şey ise karanlıkta gizlenmekte olan üç maskeli psikopatın onların her hareketini izlediğidir. Bu tehlikeli üçlü, ailenin hayatta kalmak için neleri göze alabileceğini test etmek için her yolu deneyecektir...

VEGA OUTLET SİNEMA SALONU 

CİNETİME ÖZDİLEK

MAKKA

Yönetmen Mert Uzunmehmet 

Oyuncular: Oğuzhan Mengübeti, Yağmur Körpe, Raziye Tokgöz

Konu: Kara büyü ritüellerinde kullanılan objelere temas eden genç bir kızın yaşadıklarını konu ediyor. 12 yaşında genç bir kız olan Leyla, inancının gücünden emin olamaz. Leyla, cin çağırma ve kara büyü ritüellerinde kullanılan objeler ile temas ettikten sonra kendisini korkunç olayların içerisinde bulur. Yönetmen koltuğunda Mert Uzunmehmet'in oturduğu korku türündeki "MAKKA: Cinn-i Azap" filminin oyuncu kadrosunda Oğuzhan Mengübeti, Yağmur Körpe, Raziye Tokgöz, Beray Naz Akyıldız gibi isimler yer alıyor.

CİNETİME ÖZDİLEK

CİNETİME ÖZDİLEK

CADI

Yönetmen: Erman Bostan

Oyuncular: Furkan Andıç, Buse Meral, Çağdaş Onur Öztürk

Konu: Cadı, Hüseyin Rahmi Gürpınar’ın aynı adlı romanından uyarlanan film, Osmanlı İmparatorluğu’nun çöküş günlerinde, genç bir dul olan Fikriye’nin zorla evlendirildiği Naşit Nefi Efendi ve yaşadığı köşk hakkındaki cadı söylentilerinin ardındaki gizemi çözmeye çalışırken gelişen olayları konu ediniyor.

PARİBU CİNEVERSE ESPARK

VEGA OUTLET SİNEMA SALONU 

CİNETİME ÖZDİLEK

DUBLÖR

Yönetmen: David Leitch

Oyuncular: Ryan Gosling, Aaron Taylor-Johnson, Emily Blunt

Konu: Filmde, fiziksel ve zihinsel sağlığına odaklanmak için bir yıl önce işi bırakmış, ancak eski sevgilisi Jody Moreno tarafından yönetilen yüksek bütçeli bir stüdyo filminin yıldızının kaybolmasıyla tekrar göreve çağrılan Colt Seavers’i izliyoruz. Filmde acımasız yapımcı Gale, yıldız Tom Ryder'ın kaybolmasını stüdyo ve medyadan gizlemeye çalışırken; Colt, Jody'yi geri kazanmak için filmin en çılgın aksiyon sahnelerini gerçekleştirir. Ancak kayıp yıldızın etrafındaki gizem derinleştikçe, Colt kendini bir dublörün yüzleştiği herhangi bir tehlikeden çok daha karanlık bir suç komplosunun içinde bulur.

PARİBU CİNEVERSE ESPARK 

VEGA OUTLET SİNEMA SALONU 

KANATLI CİNEMAPİNK

CİNETİME ÖZDİLEK

KUNG FU PANDA 4

Yönetmen: Stephanie Stine, Mike Mitchell

Oyuncular: Jack Black

Konu: Ejderha Savaşçı Po’yu, eşsiz cesareti ve çılgın dövüş sanatları yetenekleriyle kötü adamları alt ettiği ölüme meydan okuyan üç maceradan sonra, kader yeniden çağırır.

ESPARK PARİBU CİNEVERSE

VEGA OUTLET SİNEMA SALONU 

KANATLI CİNEMAPİNK

CİNETİME ÖZDİLEK

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi