Eskişehir’de yürekler ağza geldi: Tramvay yolunda düşen yaşlı adam yaralandı Eskişehir’de yürekler ağza geldi: Tramvay yolunda düşen yaşlı adam yaralandı

TDV Kadın ve Gençlik Kolları Yetim Komisyonu tarafından düzenlenen "Biz Bir Aileyiz" buluşması, Reşadiye Kitap Kahve'de gerçekleştirildi.

Yetim ailelerinin ve çocuklarının katıldığı program, kahvaltıyla başladı. Ardından Reşadiye Camii ziyaret edildi.

Programda, Genç TDV'den Manevi Danışmanlar ve üniversiteli gönüllü gençler, çocuklara yönelik çeşitli etkinlikler ve sürprizler hazırladı. Reşadiye Camii imamı da camiyi tanıtarak gençlere rehberlik etti.

"Biz Bir Aileyiz" projesi kapsamında annelere de manevi destek ve eğitim verildi.

İl Müftü Yardımcısı Berrin Erdoğan ve ADRB vaizleri, Reşadiye Kitap Kahve'de annelerle bir araya geldi. Çok sıcak ve samimi bir ortamda geçen program, çocuklara ve annelere hediyelerin takdim edilmesiyle sona erdi.

Programa katılan aileler, kendilerine gösterilen ilgi ve alakadan dolayı İl Müftülüğü ile TDV Kadın ve Gençlik Kolları Yetim Komisyonuna teşekkür ettiler. İl Müftü Yardımcısı Berrin Erdoğan da, "Biz Bir Aileyiz" projesinin devam edeceğini ve yetim ailelerinin yanında olmaya devam edeceklerini belirtti.

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi