Özkan Alp Küçük Sanayi esnafıyla bir araya geldi Özkan Alp Küçük Sanayi esnafıyla bir araya geldi

Özel Anadolu Hastenesinden yapılan açıklama şu şekilde; 

"İstenmeyen Olay Bildirimi Eğitimi:

Sağlık hizmetlerimizi her zaman daha güvenli ve etkili hale getirmek için elimizden geleni yapıyoruz. İstenmeyen olayların hızlı bir şekilde raporlanması ve değerlendirilmesi, hastalarımızın güvenliğini sağlamak adına kritik öneme sahiptir. Personelimizin bu eğitimlerle daha etkin bir şekilde süreci yönetebilmesi, hastalarımıza daha iyi hizmet sunabilmemiz adına büyük önem taşıyor. Amacımız, sizlere daha güvenli ve kaliteli bir sağlık deneyimi sunmak. Tüm hastane personelimizin bu eğitimler sayesinde istenmeyen olay bildirimi bilincinin oluştuğunu görmekten büyük memnuniyet duyuyoruz.

Anne Sütü ve Önemi Eğitimi:

Yeni annelerimiz ve bebeklerimiz için en iyisini sağlamak adına anne sütünün önemini vurgulayan bir eğitim gerçekleştirdik. Anne sütünün bebeklerin sağlığı üzerindeki olumlu etkileri hakkında bilgi sahibi olmak, ailelerimize daha bilinçli ve sağlıklı bir başlangıç yapma fırsatı sunuyor. 

Bebek Dostu Hastane Uygulamaları:

Bebek dostu bir hastane olarak, en yeni ve en iyi uygulamaları takip ediyor ve uyguluyoruz. Bebeklerimizin ve ailelerimizin en iyi bakımı alması için sürekli olarak kendimizi geliştiriyoruz."

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi