Karayolları Genel Müdürlüğü'nün Yol Durumu ve Kapalı Yollar Bülteni'ne göre, Eskişehir istikametinden yola çıkacak araçların devam eden bakım ve onarım bölgelerinde araç hızını düşürmeleri ve trafik işaretlerine uymaları önemle rica olunur.

SÜRÜCÜLER DİKKAT

Eskişehir-Alpu-Mihalıççık yolunun 1-20.km.leri arasında muhtelif kesimlerde yol genişletme çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Eskişehir-Alpu-Mihalıççık yolunun 15+500 km.sinde meydana gelen heyelan nedeniyle Mihalgazi istikameti trafiğe kapatılmış olup, ulaşım Eskişehir istikametinden tek şeritten iki yönlü (gidiş-geliş) ve kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Kütahya-Eskişehir yolunun 9.km.sinde alt geçit menfez bakım onarım çalışması nedeniyle Eskişehir istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım Kütahya istikametinden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.

Kütahya-Eskişehir yolunun Eskişehir istikameti 27-30.km.leri arasında çelik ağ ile şev koruması çalışmaları nedeniyle bir şerit trafiğe kapatılarak ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Kütahya-Eskişehir yolunun (Kütahya Porselen A.Ş. fabrikası mevkii) 31.km.sinde yapılacak olan menfez yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi