Eskişehir'de sır olay! Kaybolan eşini 5 gündür sokaklarda arıyor Eskişehir'de sır olay! Kaybolan eşini 5 gündür sokaklarda arıyor

Eskişehir Şehir Hastanesi'nde, 6 Haziran "Diyetisyenler Günü" dolayısıyla hastanenin Başhekim Vekili Doç. Dr. Mustafa Sungur ve idareciler  hastanede görev yapan diyetisyenlerle bir araya gelerek günlerini kutladılar. 

BAŞARILAR DİLEDİLER

Hastane yönetimi ve idarecileri, Diyetisyenler Günü dolayısıyla hastanedeki tüm diyetisyenlere  teşekkür etti ve başarılar diledi. Diyetisyenler Günü kutlamaları sırasında, hastane yönetimi ve idarecileri, diyetisyenlerin mesleklerini büyük bir özveriyle icra ettiklerini ve hastaların sağlığı için önemli bir destek olduklarını belirtti. Ayrıca, diyetisyenlerin sağlık hizmetlerindeki katkılarına vurgu yaparak, onların çalışmalarının önemini ve değerini hatırlattılar.

Eskişehir Şehir Hastanesi sosyal medyasında yaptığı açıklamada: "Hastanemiz Başhekim Vekili Doç. Dr. Mustafa Sungur ve idarecilerimiz 6 Haziran "Diyetisyenler Günü" sebebiyle hastanemizde görev yapan Diyetisyenlerimizle biraraya gelerek günlerini kutladılar. 6 Haziran Diyetisyenler Günü’nü kutlar, sağlık, huzur ve esenlikler dileriz."dedi. 

Kaynak: Eskişehir Net Haber Merkezi