Eskişehir'de yürek burkan olay! 54 yaşındaki Kadir Karpuz'un tek bir isteği var Eskişehir'de yürek burkan olay! 54 yaşındaki Kadir Karpuz'un tek bir isteği var

Eskişehir İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Yaşar Bildirici, Sarıcakaya Kaymakamı Tarık Orhan'ı makamında ziyaret ederek ilçedeki sağlık hizmetleriyle ilgili önemli görüşmelerde bulundu. Ziyaretin odak noktasında, ilçede yapımı devam eden ve entegre sağlık hizmeti sunacak olan Toplum Sağlığı Merkezi projesi vardı.

Toplum Sağlığı Merkezi'nin ilçeye kazandırılmasıyla ilgili olarak gerçekleştirilen görüşme sırasında, İl Sağlık Müdürü Bildirici ve Kaymakam Orhan, merkezin yapım süreci, donanımı ve hizmet sunumu konularını ele aldılar. Projenin ilçe halkı için sağlayacağı faydaları ve merkezin tamamlanmasıyla birlikte artacak sağlık hizmetlerini değerlendirdiler.

"ZİYARET GERÇEKLEŞTİRDİ"

Sarıcakaya Kaymakamlığı ziyaret hakkında; " Eskişehir İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Yaşar Bildirici, Kaymakamımız Sayın Tarık Orhan'ı makamında ziyaret etti. İlçemizde yapımı devam eden entegre sağlık hizmeti sunacak olan Toplum Sağlığı Merkezi hakkında görüşme gerçekleştirildi" ifadelerini kullandı. 

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi