Hamid Yüzügüllü, sabah namazı sonrası cemaate çorba dağıttı Hamid Yüzügüllü, sabah namazı sonrası cemaate çorba dağıttı

Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi (CBİKO) koordinasyonunda, bölgedeki paydaş üniversiteler ile birlikte Anadolu Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleşecek olan İKAF’24, Yunus Emre Kampüsü’nde düzenlenecek.

İKAF’24 etkinlikte çalışacak ekip arkadaşları aradığını duyurdu. İKAF'24'den yapılan açıklama şu şekilde; "İKAF'24 etkinliklerinin düzenlenmesinde görev alacak ekip arkadaşları aranıyor." 

İKAF’24’te hedef yetenekli gençlerin istihdamına katkı sağlamak
Geçtiğimiz yıl düzenlenen İKAF’23’e de başarılı bir şekilde ev sahipliği yapan ve gerek öğrenci ile mezunlardan gerekse katılımcı firma, kurum ve kuruluşlardan tam not alan Anadolu Üniversitesi, İç Anadolu Bölgesinin en büyük kariyer fuarı olan İKAF’24’e de ev sahipliği yapacak. Bir önceki fuarda yaklaşık 300 firma yer almış, onlarca özel sektör ve kamu kurum ve kuruluşu İKAF’23 ile gençlerle buluşmuştu. Bunun yanı sıra on binlerce genç kariyer fuarına katılmış, 2 gün boyunca devam eden etkinlikler yoğun ilgi görmüş ve fuar çok verimli bulunmuştu. İKAF’24’te de hedef aynı başarıyı tekrarlayarak yetenekli gençlerin istihdamına önemli bir katkı sağlamak.

Kaynak: Eskişehir.net Haber Merkezi