Eskişehir Genç Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) şubesi, Genç MÜSİAD 52. Genel İdare Kurulu tarafından düzenlenen "Şube Değerlendirme Kriterleri" kapsamında büyük bir başarı elde etti.

Aralık 2023 ile Mayıs 2024 arasındaki süreçte yapılan değerlendirme sonucunda, Eskişehir Genç MÜSİAD en başarılı 1. şube olarak belirlendi.

Değerlendirme kriterleri çerçevesinde şubelerin faaliyetleri, üye katılımı, sosyal sorumluluk projelerine olan katkıları, eğitim ve gelişim çalışmaları gibi bir dizi faktör değerlendirildi.

Eskişehir Genç MÜSİAD'ın bu kriterlerde gösterdiği üstün performans, şubenin kaliteli çalışmalarını ve etkinliklerini bir kez daha ortaya koydu.

Yapılan açıklamada, "Gaziantep’te gerçekleştirilen Genç MÜSİAD 52.Genel İdare Kurulu’nda Aralık 2023-Mayıs 2024 “Şube Değerlendirme Kriterleri” neticesinde Eskişehir Genç Müsiad en başarılı 1. Şube olmuştur. Bu başarısından dolayı Genç Müsiad Şube Başkanımız Burak Atıcı ve bu başarıda emeği geçen tüm yönetim kurulu üyelerini tebrik ediyorum. Eskişehir Genç Müsiad’ın çok daha büyük başarılara imza atacağına yürekten inanıyoruz. Eskişehir Genç Müsiad ticaret ahlakına bağlı, çağın gerektirdiği girişimci ruha sahip gençler yetiştirmeye devam edecektir." denildi.

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi