"Çok Güzel Hareketler Bunlar" programı ile tanınan Eser Yenenler kariyer hayatında ilerlemiş ve "Eser Yenenler Show", "3 Adam" programlarıyla kariyer hayatına devam eden ünlü sunucu, 2019 yılında Miss Turkey güzeli Berfu Yenenler ile dünyaevine girmişti. 

Paylaştıkları fotoğraflar, çektikleri videolar ile konuşulan ünlü çiftin bu mutlu evlilikten iki oğlu dünyaya geldi. Oğulları Kuzey ve Mete'yi de sık sık sosyal medyada paylaşan çift her söylemiyle gündem olmaya devam ediyor.

KÖTÜ SÖZLERE DAYANAMAYIP AĞLADI

Dün katıldıkları davette kameralar karşına geçen ünlü çift merak edilen sorulara yanıt verdi.  "Evli olmasaydınız birbirinizi programlarınıza davet eder miydiniz?" sorusuna Berfu Yenenler "Ben evli olsam olmasam her türlü davet ederdim Eser mükemmel bir konuk" cevabını verdi. 

Eser Yenenler ise sunuculuğunu üstlendiği "Linç" programına eşi Berfu Yenenleri davet ettiğini ama Berfu Yenenler'in programa katılmadığını söyledi. Bunun üzerine Berfu Yenenler'in verdiği cevap şaşıttı. 

Sdfeser Yenenler (2)

Berfu Yeneler Eser Yenenler'in Linç programına konuk olup programın 4 kere çekildiğini ama hiçbirisini yayınlatmadığını söyledi. Berfu Yenenler çekilen programların sonunda kötü yorumlara dayanamayıp ağladığını da itiraf etti. 

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi