Emekli maaş alanlara şubat ayında güzel bir sürpriz var. Cumhurbaşkanı onayıyla duyurulan yeni ikramiye tutarı 7500 TL olarak belirlendi. Emekliler, bu ödemeyi hesaplarında görmeye hazırlanıyor.


İKRAMİYE DESTEĞİ VERİLECEK

17 milyon emekli vatandaş için şubat ayı bitmeden yeni ikramiye desteği müjdesi verildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın talimatı üzerine bankalar adeta emekliye ödeme yapmak için sıraya girdi. 

Emekliye ikramiye kampanyasına katılan bankalardan biri de garanti bankası oldu. Garanti bankası şubat ayinin sonuna kadar emeklilere maaş aralığına göre 7500 TL’ye kadar ödeme yapacak. 

Garanti bankası emekli promosyon kampanyası kapsamında verilecek olan ödemelere başvuru işlemleri de online ortamda kolaylıkla yapılabilecek.


HEDİYE PARA VAR

Garanti bankası tarafından emekliye sağlanacak olan promosyon desteği kapsamında ek hediye parada verilecek. Tüm emekliler için başlatılan kampanyada emekli maaşını taşıyan aynı zamanda garanti Bankası’nın kredi kartından aylık 500 TL harcama sözü veren emekliler 1000 TL bonus kazanacak. 

Garanti Bankası’nın yeni kampanyası kapsamında emekli vatandaşlar başvuru işlemlerini mobil ve online bankacılık hizmetlerinden tek tuşla yapabilecek. Şubeye gitmeye gerek olmadan yapılacak başvurular aynı gün içinde sonuçlanacak.


IBAN NUMARASINA YATACAK

Garanti Bankası’nın emekli ikramiyesi ödeme tarihleri de belli oldu. Başvurusu olumlu sonuçlanan tüm emekliler başvuruyu takip eden üç gün içinde ödemelerini IBAN numarası üzerinden alabilecek. 

Yani emekliler için koşulsuz şartsız verilecek ikramiye ödemesinde beklemek yok. Garanti Bankasının üç yıllığına müşterisi olan tüm emeklileri bekleyen bir çok fırsat var. 

Tek yapmanız gereken hemen garanti Bankası mobil bankacılık ve internet bankacılığı uygulamalarından ya da şubelerden emekli maaşınızı taşıyarak üç yıllığına Garanti Bankası müşterisi olmak. Ek koşul aramadan promosyon desteği sağlayan Garanti Bankası emekliler için daha bir çok fırsat sunuyor.

Kaynak: Haber Merkezi