Eskişehir'de zabıta hastane bahçesinde izinsiz kıyafet satan seyyar satıcılara göz açtırmadı Eskişehir'de zabıta hastane bahçesinde izinsiz kıyafet satan seyyar satıcılara göz açtırmadı

Seminerin başlığı "Luca Enflasyon Düzeltmesi Uygulamaları ile Muhasebede Dijitalleşme ve Elektronik Uygulamalarda Son Gelişmeler" olarak belirlendi.

Seminerde, muhasebe alanında yaşanan güncel gelişmeler ve dijitalleşme sürecindeki yenilikler ele alındı. Luca Enflasyon Düzeltmesi Uygulamaları üzerinde durularak, enflasyonun muhasebe kayıtlarına etkisi ve bu konuda yapılan düzenlemeler anlatıldı. Ayrıca, elektronik uygulamalar ve dijitalleşme sürecindeki son gelişmeler de katılımcılara aktarıldı.

Eğitim semineri, muhasebe mesleği ile ilgilenenler için önemli bir bilgi kaynağı oldu. Katılımcılar, muhasebe alanındaki güncel konular hakkında bilgi sahibi olurken, dijitalleşme sürecindeki gelişmeleri yakından takip etme fırsatı buldular.

TEŞEKKÜR EDİLDİ

Yapılan açıklamda, "Bugün Oda binamızda “Luca Enflasyon Düzeltmesi Uygulamaları ile Muhasebede Dijitalleşme ve Elektronik Uygulamalarda Son Gelişmeler” konulu eğitim semineri düzenlenmiştir

Sunumları için Luca Proje Koordinatörü Cenk İÇER’e, İş Net İş Ort. Satış Müdürü Ayhan AKGÖZ’ e, Luca Bölge Temsilcisi Birol KÖSE’ye ve tüm katılımcılara teşekkür ederiz."

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi