Avlu Sanat karma sergi ile açıldı Avlu Sanat karma sergi ile açıldı
 

Sosyal belediyecilik hizmetlerinin en güzel örneklerinden birini sergileyen Emirdağ Belediyesi'nin yaşlı, engelli ve hastalara yönelik çalışması olan “Evde Bakım Hizmeti” yardıma muhtaç vatandaşlara destek vermeye devam ediyor.

İlçede ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaşarak evde bakım ve benzeri ihtiyaçlarını karşılayan Emirdağ Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ekipleri, çalışmaları doğrultusunda vatandaşların evlerine giderek, detaylı ev temizliği ve sağlık kontrolleri gibi gerekli hizmetleri veriyor.

Bakıma ve ilgiye ihtiyacı olan vatandaşların her zaman yanında olduklarını belirten Emirdağ Belediye Serkan Koyuncu; "Gönül belediyeciliği anlamında gönüllere hizmet ederek dualarına talip oluyoruz. Belediyemizin güçlü eli şehrimizde ikamet eden yaşlı, engelli ve hasta vatandaşlarımızın üstünde olmaya devam ediyor. Sosyal belediyecilik anlayışımızla tüm hasta, engelli ve yaşlı vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğimizi belirtiyor, bu özel görevi yapan tüm çalışma arkadaşlarıma da teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Bülten