Bayram diye fiyatı kırdılar: Sevilen araç kısa süre bu fiyattan satılacak Bayram diye fiyatı kırdılar: Sevilen araç kısa süre bu fiyattan satılacak

Duayen sanayici eski CHP Milletvekili, Arıkan Kriko A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Arıkan'ın eşi Emine Arıkan vefat etti.

Emine Arıkan'ın cenazesi bugün kılınan öğlen namazının ardından M. Sami Ramazanoğlu Camiinden kaldırıldı. Eskişehirli iş insanları Arıkan ailesine destek olmak için yanlarındaydı.

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli de aileye destek olmak ve taziyelerini iletmek için oradaydı. Küpeli, Arıkan ailesinin üyelerine tek tek başsağlığı diledi.

ARIKAN AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLEDİ

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda,"Yönetim Kurulu Başkanımız Nadir Küpeli, Arıkan Kriko A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Arıkan’ın eşi, Ahmet Arıkan ve Bülent Arıkan’ın anneleri Emine Arıkan’ın cenaze törenine katıldı. Başkanımız Küpeli, Arıkan ailesine başsağlığı dileklerini iletti." ifadelerine yer verildi.

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi