Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıklamasının ardından, diğer bankalar da emeklilere yönelik promosyon ve avantajlarını artırmaya başladı.

ING Bank, resmi web sitesi üzerinden yaptığı açıklamada, SGK (SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı) emekli maaşlarını ING'ye taşıyan müşterilere çeşitli nakit promosyonlar fırsatı veriyor. SGK emekli maaşını ING’ye taşıyan emekliler maaş tutarına göre ek koşulsuz 15.000 TL’ye varan nakit promosyon kazanabilecek.

Öte yandan otomatik fatura talimatı veren emekliler, 3 bin TL’ye varan ek nakit promosyon ile toplamda 18.000 TL'ye varan nakit promosyon hakkından yararlanabilecek.

Yeni emekliler ve EYT ile emekli olanlar da, emekli maaş promosyonundan yararlanabilecekken emekli maaş müşterilerine sunulan avantajlar sadece maaş promosyonuyla sınırlı kalmadı.


1 YIL ÜCRETSİZ!

ING Bank tarafından yapılan açıklamada, para transfer işlemlerinde ücret alınmayacağı belirtildi. Emekliye özel olarak yüzde 4,29'dan başlayan faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi kullanılabileceği vurgulanırken ayrıca, 3 ay boyunca Turuncu Ekstra Plus avantajlarından yararlanmak isteyenler için özel kampanyalar olacak.

İlk defa ING Kredi Kartına başvuru yapan emekliler ise ilk 1 yıl kart ücreti ödemeyecekler. Emeklilerin bu avantajlardan yararlanmak isteyenlerin maaşlarını ING’ye taşıması gerekiyor.

Kaynak: Haber Merkezi