İki elin sesi var çocuk orkestrasından unutulmayan konser İki elin sesi var çocuk orkestrasından unutulmayan konser

Başkan Erdoğan'ın talimati ile iki bakanlıkta emekliye zam düzenlemesi için çalışmalara başlandı. Özellikle en düşük emekli maaşı üzerinde uygulanacak ara zam çalışmasında açıklamalar dikkat çekiyor:

A Haber canlı yayınına katılan AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, emekli maaşları ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu:

"Emekli maaşında ciddi bir iyileştirme olacak" diyen Yıldırım, yapılacak çalışma ile ilgili tarih de verdi. Yıldırım, "Meclis açılır açılmaz emekli maaşı çalışması yapılacak" ifadelerini kullandı.

BAŞKAN ERDOĞAN EMEKLİ ÇALIŞMASINI DOĞRULADI!

Hazine ve Maliye Bakanlığı ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı SSK, Bağkur Emekli zammı çalışmaları devam ediyor.

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, Macaristan ziyareti dönüşünde basınla yaptığı görüşemede gündeme ilişkin sorularını yanıtlarken, emekli maaşı zammı ve memur toplu sözleşme süreciyle ilgili açıklamalarda bulundu.

Başkan Erdoğan emekliye zam düzenlemesi ile ilgili olarak yaptığı açıklamada " Emeklilerle ilgili Bakanlığımız çalışmalarını sürdürüyor. Memurlarımıza bu zamlar gelirken, emeklilerimize hiçbir şeyin gelmemesi olacak bir şey değil. Onları da inşallah memnun edecek adımları atacağız" dedi.

Kaynak: Eskişehir Net Haber Merkezi